Arhīvs‎ > ‎

Filozofijas nodaļas absolventu un politiķu diskusija "Krīzes zīmolā"

Vieta un laiks:

LU VFF 1. auditorija, 2009.gada 17. aprīlī, plkst. 18.

 

Filozofijas atbalsta fonda Latvijā mērķi ir skaidrot nodaļas vēsturi, iepazīstot absolventu tālākos dzīves ceļus, kā arī studējošo iespējas, piedaloties aktuālās pozīcijas, vīzijas un stratēģijas apzināšanā. Šoreiz uz tikšanos esam aicinājuši tos absolventus, kuru darbība ir pietuvināta ekonomikas, finanšu un uzņēmējdarbības jomām. Viņi ikdienā risina tos stratēģiskās pārbūves, resursu apzināšanas jautājumus, kuri kļuvuši aktuāli gan valsts, gan individuālās dzīves līmenī un ieguvuši segvārdu „krīze”.

Uz krīzi varam paskatīties dažādi. Vai filozofiem ir savs skatījums uz to? Kā to varam interpretēt šodien un kā šī mūsu krīzes izpratne ietekmē konkrēto, praktisko, neatliekamo lēmumu pieņemšanu? Vai to kolektīvajā nodrošinājumā ir vieta arī filozofa atziņai?

Ceram to noskaidrot sarunā ar RTU profesoru Nikolaju Baranovski, Rīgas Ekonomikas augstskolas asociēto profesoru un Stratēģiskās analīzes komisijas vadītāju Robertu Ķīli, bijušo Latvijas vēstnieku ASV Aivi Roni, LU profesoru Juri Rozenvaldu, LU profesori Baibu Šavriņu un citiem. Diskusiju vadīs žurnāliste Nellija Ločmele, īpašie viesi – politiķi Edgars Jaunups un Atis Kampars.


Comments